Realizované projekty, současné i minulé

V současné době vlastním nebo spolupracuji na několik projektech. Přehled aktivit naleznete také na mém LinkedIn profilu.

WebSpice

logo WebSpice

Začátkem roku 2012 jsme se společníkem založili firmu WebSpice, kde nyní působím jako projektový manažer a mám zodpovědnost za kompletní řízení realizovaných projektů. Firma WebSpice se zabývá vývojem a realizací webových projektů a komplexních řešení pro živnostníky, menší a střední firmy. Vyvíjíme vlastní administrační systém Chilli CMS.

ImageCompany.cz

logo ImageCompany.cz

Osobní projekt zaměřený na fotografii a video. Zaměřuji se především na produktovou fotografii. Nahlédnout jsem do oblasti automotive fotografie, spolupracuji s automobilovým novinářem Honzou Červenkou, zakladatelem časopisu Speed a TopGear. Moji klienti jsou Guess, Calvin Klein, Michael Kors, MARANKO design, LightGarden Academy, Cosmopolitan, Harper's Bazaar, Bauer Media, Státní tiskárna cenin, BMW Invelt Praha. Další reference na webu.

Grant OPPA

logo grant OPPA VŠE

Od září 2012 jsem vedl, jako projektový manažer, dvouletý grant OPPA na rozvoj vysokoškolského oboru Multimédia v ekonomické praxi pro lepší uplatnení absolventu v praxi se schváleným rozpočtem 4 miliony korun. Cílem projektu bylo zvýšit možnosti uplatnění studentů bakalářského oboru Multimédia v ekonomické praxi na trhu práce.

Google-školení.cz

logo Google-školení.cz

Další osobní projekt zaměřený na odborné kurzy a školení systému OS Android a ekosystému Google Apps. Vše co učím sám aktivně využívám ve svých ostatních projektech. Kurzy pořádám individuálně na míru klientovi, jak pro jednotlivce, tak pro skupiny. Kurzy a školení je možné objednat také prostřednictvím serveru Naučmese.cz nebo jako mimosemestrální kurz v rámci VŠE v Praze. Přehled kurzů je na webových stránkách Google-skoleni.cz.

SpeedTV

logo SpeedTV

Projekt SpeedTV jsem vzal jako velkou výzvu a kromě kamery jsem se ujal řízení první vysílané série projektu, kde mohu zužitkovat své zkušenosti s řízením multimediálních projektů. Vedl jsem šestičlenný tým, zařizoval komunikaci s třetími stranami, organizaci celého projektu, termíny. Moderátorem byl šéfredaktor časopisu Speed a TopGear, Jan Červenka. Seriál se vysílá na Stream.cz.

GMcompany

logo GM

Od roku 2008 jsem se staral o technickou stránku projektů společnosti GMcompany a byl jsem u samého zrodu společnosti a přidružených projektů.

PeopleComm

logo PeopleComm

Svoboda v práci. Naším posláním je šířit tuto manažerskou filozofii v naší části světa. Pořádáme kurzy, konferenci Svoboda Naživo, vydáváme knihy a pracujeme na mnoha dalších projektech s cílem ukázat hlavní principy svobodného života a svobodného fungování firem.

Byl jsem dobrovolníkem na konferenci Svoboda NaŽivo 2012, účastnil jsem se dalších akcí pořádaných v duchu svobody v práci a zajišťoval jsem fotografickou produkci.